ALTANY OGRODOWE KRYTE STRZECHĄ

Wykonujemy oryginalne i funkcjonalne altany ogrodowe kryte strzechą które staną się prawdziwą ozdobą Państwa ogrodu! Stosując tylko i wyłącznie naturalne materiały jakimi są drewno i trzcina, altanka idealnie wkomponuje się w otoczenie zieleni i będzie harmonijnym wypełnieniem przestrzeni ogrodowej.
Wykonana przez naszą firmę altanka z pewnością umili chwile spędzone na świeżym powietrzu oraz będzie świetnym miejscem na imprezy, spotkania w ogrodzie czy letnie grillowanie. Dodatkowo, dzięki dobrym właściwościom termoizolacyjnym, altana ogrodowa  kryta trzciną zagwarantuje użytkownikom komfortowe warunki o każdej porze roku. Altany kryte strzechą są łatwe w utrzymaniu i świetnie się prezentują. Dodatkowo z tego materiału możemy uzyskać przeróżne formy co daje trzcinie wielką przewagę nad typowymi pokryciami dachów.
Jeśli nie mają Państwo jeszcze koncepcji co do wyglądu takiej konstrukcji, nasi specjaliści z pewnością pomogą w stworzeniu idealnej altany ogrodowej! W zamieszczonej poniżej galerii z naszych realizacji, mogą się Państwo zainspirować lub znaleźć coś dla siebie.